• ACİL SERVİS

   

  Kadın Doğum ve Çocuk Branşı İle ilgili Her çeşit düşme, kaza, yaralanma, bayılma, kanama, ateş, solunum güçlüğü, vb. gibi acil durumlarda 24 saat anında müdahale ve gerektiğinde ameliyat, tam teşekküllü acil ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Acil servis için tüm gerekli teknik ve teşhis üniteleri....


  ÇOCUK SAĞLIĞI

   

  Çocukluk çağı, ergenliğin tamamlanmasına kadar devam eden bir süreçtir. Büyüme ve fiziksel gelişme; genetik, beslenme ve çevresel faktörler ile belirlenir. Bunların herhangi birinde bozukluk olması büyüme ve gelişmeyi etkileyebilir. Sağlam çocuk izlemi ne sıklıkla yapılmalıdır...? Aşılama yapılmasının amacı nedir...?


  KADIN DOĞUM

   

  Ailelerin çocuk sahibi olmaya karar verdiği ilk andan itibaren yaşanan heyecanlar doğum günü yaklaştıkça artmaya başlar ve doğumun ilk işaretleri ile birlikte doruğa ulaşır. Her şey sona erip bebek kucağa alındığında ise yaşanan bütün sıkıntılar, yerini tarifi imkansız bir huzur ve mutluluğa bırakır. Hastanemizde Normal Doğum, Sezeryan...

  YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM

   

  Maya Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, deneyimli Uzman doktorlar ve hemşireler gözetiminde son teknikler ve Çağdaş tedavi yöntemleri ile hizmet vermekte. Yenidoğan bebekler kövezde bakımı ve tedavisi 24 saat monitörize edilerek birebir hemşire bakımı ile takip edilir.


  CİLDİYE (DERMATOLOJİ)

   

  "Maya Hastanesi  Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı deri, saç ve tırnak hastalıklarının ve zührevi hastalıkların tanısı, tedavisi ve koruyucu önlemleri ile ilgili medikal tedavilerin ve dermatolojik cerrahi girişimlerin yapıldığı bir bölümdür.".